Všechna štěňátka mají nové domovy

1.7.2018

Všem štěňátkům jsme našli společně s majitelkou Blaze nové domovy a věříme, že to budou jen ty nejlepší nové domovy :-) V sobotu 30.7.2018 odešla další dvě a doma tak zůstává poslední z mušketýrů, pro kterého si jeho rodina přijede až v druhé půlce července.

Celý vrh je moc povedený, všechna štěňátka jsou plnochrupá, pejsci mají obě varlátka sestouplá v šourku. Tak doufáme, že budou svým novým majitelům dělat jenom radost a brzy je uvidíme na dráze :-)

Videa - už 25. den!!!

25.5.2018

Úžasná návštěva!

20.5.2018

Až z Německa přijela jednoho krásného odpoledne na návštěvu majitelka krycího pejska, Elke a to i se svými přítelkyněmi a celou smečkou psů, včetně Paula (Winsome Yankees Alabama). Musím říct, že tohle je to, co mě na chovatelství baví. Strávili jsme nádherné odpoledne, opětovné setkání s Elke i s Paulem bylo prostě naprosto úžasné! Elke navíc každému štěňátku připravila bezvadné dárky :-)

Nové fotky a videa!

20.5.2018

Přidali jsme nové fotky a videa našich štěňátek :-) Rostou jako z vody (nechápu, protože kromě mlíka od mámy, se živí králikem, hovězím, krůtou, mrkví... no, jeden by jim závidel). Přijímají návštěv víc, než královská rodina, seznamují se pomalu s běžným ruchem v domácnosti, začínají pomalu zlobit, dělají prostě to, co správná štěňátka dělat mají :-)

 

Grand Prix Bohemia (Mladá Boleslav, CZ)

19.05.2018

Bazinga Fancy That - 4th A finale

Závod whippetek sliboval, že ač se jich postaví na start jenom 6, bude se jednat o krásný a vyrovnaný dostih. Bazinga do finále postoupila s bílou dečkou. Ve finále předvedla opět svůj děsný start a její taktika "půjdu hned na vnitřek, ať je tam kdokoliv" tentokrát narazila na Nattiness a Bazinga tak získala akorát tak ztrátu, kterou mohutně zbytek závodu doháněla. Nakonec se ve vyrovnaném finále probojovala až na 4. příčku, šikulka :-) Závod si ale stejně jako my báječně užila, tlapka drží, takže jsme naprosto spokojení:-)

Jarní Alavis Derby (Mladá Boleslav, CZ)

13.5.2018

Bazinga Fancy That  - 2nd, res. CACT

Nedělní den po dlouhé době nebyla věnovaná štěňtkům a tak jsem se vydali na dostih. Nádherné, možná až trochu moc teplé počasí. Na startu se objevilo 7 fenek - po prvním rozběhu již jen 6 poté, co se Bibbidi vrátila hned ze startu.

Ve finále jsem pro Bazingu zvolila box 1. Je vidět, že start prostě nejsou její doména, ale v tomhle extra suchém počasí a s touto extra suchou zemí máme i strach trénovat jakékoliv dynamické prvky. Bazinga přestože zkraje se ve finále hned propadla, tak nádherně a chytře zabojovala a ve finále skončila přesvědčivě 2. a co hlavně - tlapka po amputaci prstu stále drží (i když je vidět, že o nožce ví...).

Nová videa ze 17. dne života!

8.5.2018

Dnes jsme přidali nová videa ze 17. dne života našich štěňátek. Dělají nám velikou radost - jsou ohromně hodná, krásně vyrovaná - a to jak velikostí, tak i aktivitou. Začíná s nima být zábava a pomalu se těší na první návštěvy <3

Štěňátkům je 14. dní!

6.5.2018

Štěňátkům je 14 dní, první 3 z nich jsou už dokonce na trojnásobku porodní váhy, všechna nádherně prospívají :-) V neděli 6.5.2018 proběhlo první odčervení, v sobotu 5.5.2018 pak první stříhání všech 162 drápků :-D Všechno zlvádla mimina s šarmem a elegancí. Všechna štěňátka už také více či méně koukají a kolíbají se po porodní bedničce (kam už musela být namontována dvířka, nakolik první tři odvážlivci už se z ní vydali na průzkum širokého světa :-)).

*** FOTOGALERIE ZDE ***

Štěňátkům je týden

28.4.2018

Štěňátkům bude v neděli týden. Prospívají naprosto bezproblémově, Blaze je skvělá mamina. Pečuje o ně a stará se a přitom je pohodová a veselá. Mimina už začíná být problém i vyfotit - lítají po porodní bedně jak vítr :-) Rychlost jejich pohybu na to, že je pro ně pomalu problém se zatím postavit, je neuvěřitelná. V neděli 29.4.2018 už první z nich dosáhnou dvojnásobku porodní váhy a těšíme se na příští týden, kdy se na nás první i podívají :-)

*** FOTOGALERIE ZDE ***

(na fotkách níže 4 mušketýři a 5 slečen)

Máme štěňátka!!!

22.4.2018

Velkou část noci na 22.4.2018 strávila Blaze porodem 9 nádherných štěňátek (4 psi a 5 feneček). Porod proběhl bez větších komplikací a Blaze se ukázala být jako absolutně úžasná maminka. Všechna štěňátka jsou v pořádku a krásně přibývají.

***FOTOGALERIE***

V případě zájmu o štěňátko s dostihovými předpoklady nás prosím neváhejte kontaktovat! Mail: info@fancythat.cz, telefon 774 208 724 (Lucie Skoumalová) nebo 736 726 390 (Aneta Koťátková).

Poslední dny před porodem :-)

Maminka štěňátek Blaze of Glory 60. den březosti

Zhruba týden do porodu!

14.4.2018

Blaze má dnes 55. den své březosti. Na procházce se sice sotva valí, přibrala už skoro 4 kg (tedy cca 30 % svojí původní váhy!), ale stále je veselá a akční. Začíná už ale více odpočívat, je na sebe opatrnější a připravuje se na nadcházející porod. Naštěstí jí moooc chutná, takže se jí podstrojuje tak, aby ona i štěňátka měli jen to nejlepší - tady muflona, tady kachnu, pak koninu, husí žaludky, někdo se prostě má :-D

Na fotce Blaze leží v porodním boxu, společně se svou maminkou Catwalk Inventum <3

V případě zájmu o štěňátko nás neváhejte kontaktovat - mail: info@fancythat.cz, telefon 774 208 724 nebo 736 726 390.

 

Termín porodu se blíží!

8.4.2018

Termín porodu by měl být za cca 14 dní a Blaze se krásně vyklidnila, ráda si dopřává a stále si hraje jako štěndo, blbne s ostatníma whippetkama :-) Doufáme tedy, že se brzy narodí hromádka krásných, zdravých, šťastných a veselých štěňátek, které budou dělat radost v nějakých super rodinách. Pro nezávazné informace nás prosím neváhejte kontaktovat, mail info@fancythat.cz

Stále březí :-) / Still pregnant:-)

Pupík roste :-) / Belly is growing :-)

27. den / 27th day

All at Once Fancy That

Krásná Lostriska (All at Once Fancy That) očima "Elis Kelišové"

Březost potvrzena / Pregnancy confirmed

Jsme moc šťastní, březost Blaze byla potvrzena - a prý tam čeká minimálně 8 kousků :-D Takže kdo hledá nového parťáka do rodiny s předpoklady pro dostihy, coursing a mazlení, ať nás neváhá kontaktovat.

více info k plánovaným štěňatům zde

Procházka s Bubákem

4.2.2018

Tento způsob února se zdá být celkem fajn, takže si užíváme krásných procházek a holky lítají jak o duši :-)

Pro více fotek klikni na obrázek.

Novinky/News

Rok 2017 je za námi, rok 2018 nás čeká se vším, co  si na nás chystá. A my se těšíme! :-)

Kontakt

Ing. Lucie Skoumalová

Praha 10 - Uhříněves

+420 774 208 724