V noci 22.4.2018 se narodilo 9 nádherných štěňátek (4 pejsci a 5 holčiček). / Puppies were born during night 22.4.2018 (4 males and 5 females).

sire: Winsome Yankee Alabama & dam: Blaze of Glory Fancy That

Štěňata budou tentokrát odchována u našich přátel v Benátkách nad Jizerou. Očekáváme štěňátka s předpoklady pro dostihový sport a i další psí aktivity, se standardním exteriérem, s dnes tolik chybějící standardní výškou, ale zejména štěňátka s předpoklady stát se skvělými rodinnými společníky se super povahou :-)

Blaze of Glory Fancy That

Více o Blaze naleznete zde.

 

Winsome Yankee Alabama

Tento pes nikdy na drahách nezazářil - jediným důvodem je ale úraz, který prodělal ve věku 9 měsíců. Při společné honičce s parťákem barzojem si zlomil obě přední nožky - nešlo o žádné jednoduché zlomeniny, ale o komplikované, několikanásobné tříštivé zlomeniny, navíc v období nedokončeného růstu. Jeho rodokmen a úspěchy jeho sester (které byly všechny vidět na dostihových drahách) nás ale přesvědčily, že tenhle pejsek stojí za to!

Alabama je standardní pejsek (50,5 cm a cca 13,5 kg) s naprosto úžasnou povahou - milý, klidný, poslušný a soustředěný, přitom lovec. Současně má líbivý exteriér, krásné dlouhé tělo. Jsem šťastná, že majitelé umožnili toto spojení!